ВСЕ НОВОСТИ:

811 0

Електроенергія по 1,68 гривень до вересня

Час "Ч" по тарифам на електроенергію для населення знову відсувається. Кабмін сьогодні затвердив проект про перенесення скасування ПСО по цінниках на електрику для людей ще на місяць. Таким чином, до 1 вересня фіксується діючий тариф - 1,68 гривень за кіловат.

1 550 0

Кабмін створив Український ветеранський фонд

    Кабінет Міністрів України дозволив Міністерству у справах ветеранів створити бюджетну установу "Український ветеранський фонд". Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу.    

1 469 0

Отставка Авакова. Как планируют голосовать фракции Рады

   О поддержке отставки министра внутренних дел Арсена Авакова заявила фракция Голос. Слуга народа, судя по всему, тоже проголосует "за". Батькивщина не намерена поддерживать это решение, а Евросолидарность еще не определилась.

5 575 0

Відсьогодні в Україні робитимуть щеплення вакциною CoronaVac

Відсьогодні, 13 квітня, в Україні починається процес вакцинації населення проти коронавірусу препаратом CoronaVac китайської компанії Sinovac Biotech. Про це під час брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

5 641 0

Укрзалізниця коригує розклад руху поїздів далекого сполучення на основі попиту та карантинних обмежень

Укрзалізниця у березні-квітні 2021 року внесла низку змін до розкладу руху поїздів далекого сполучення. Крім того, вже заплановані додаткові рейси перед літнім сезоном перевезень. Їх призначення залежатиме від епідеміологічної ситуації в країні. Так, вже додані до розкладу поїзди:

6 149 1

Рада поддержала законопроект об отмене летнего времени

Рада намерена установить и закрепить на территории Украины единое киевское время и отказаться от дальнейшего перехода на зимнее и летнее время. За принятие законопроекта № 4201 за основу проголосовали 277 депутатов при минимально необходимых 226, передают Українськi Новини.

5 549 0

В Украине проверят всех владельцев оружия, разрешительная служба в полиции расформирована

В Украине из-за коррупционной схемы расформирован все подразделения полиции по контролю над оборотом оружия, проверят личные дела всех владельцев оружия на законность получения разрешения. Источник: председатель Нацполиции Игорь Клименко, которого цитирует пресс-служба ведомства

6 956 0

Водителям предлагают стучать друг на друга за деньги

Видео с предполагаемым нарушением ПДД можно отправить в бесплатной программе dashcamUA "Полицейский в смартфоне".  Если правоохранители подтвердят вину водителя, ему выпишут штраф, то очевидцу зачислят на карту 20% вознаграждения.

5 824 0

Кабмин опубликовал постановление о выплате компенсаций за повышение цен на электроэнергию

Согласно решению, ранее принятому правительством, общая сумма компенсаций составит 1,4 млрд грн.  Правительство опубликовало постановление о выплате компенсаций за повышение тарифов на электроэнергию. Так, постановлением №64 от 1 февраля 2021 года Кабмин внес электроэнергию в список социально

5 683 0

"Велике будівництво": скільки доріг насправді збудував Зеленський (відео)

І Володимир Зеленський зі своїм "Великим будівництвом", і його попередник Петро Порошенко приписують собі рекордні обсяги ремонту доріг. Обидва - майже по 4 тисячі доріг протягом року. Як маніпулюють цифрами політики? 

6 128 1

Подполковник ВСУ Михаил Николов: "Операция ГУР МО по штурму тюрем в Донецке сорвана в результате предательства в руководстве Украины

Требую расследования и справедливости - многих украинцев лишили шанса на спасение, а против нас открыто уголовное дело"