Войти
Закрыть

«Москалю вірити, себе не поважати!»

В газету від читачів

Коротка пам'ять людська… Стільки  століть прожили поруч із РФ  і нічому не навчилися! Брехня на брехні! Ще на початку осені почали точитись розмови про війну, але хто думав, що настільки все серйозно? Хто із поціновувачів «руського міра» в Україні міг подумати, що понад 70% росіян підтримають вторгнення до України та тотальне знищення українських міст та сіл? І питання тут не тільки в нашій державі. Просто філософія у середньостатистичного росіянина така – висловити «одобрямс».

Чи не одна тут рука майстра?

Віктор Артеменко

Одразу хочу відзначити, що я проти фінансових зборів у Нікополі в той час, коли місто м'яко кажучи виживає, але розмова зараз не про це. Не хочу рекламувати сторонні канали в телеграм тому посилань не буде, хто зацікавиться наберіть ручками.

Владимир Зеленский объяснил, почему приехал в Херсон, невзирая на угрозу обстрелов города со стороны раZZиян

В Україні

«А как же херсонский арбуз?, — поначалу пошутил он. — Если честно, важно быть здесь. Все рискуют: военные рискуют каждый день, журналисты рискуют. Вы ведь тоже здесь, мы говорим о Херсоне. Мне кажется, надо быть здесь, поддерживать херсонцев, поддерживать людей. Чтобы они чувствовали, что мы не только об этом говорим, не только обещаем, а мы реально возвращаемся, поднимаем наш флаг. А еще по-человечески очень хочется получить эмоции, энергии от людей. Это тоже мотивирует», — объяснил президент.

Скандал у поїзді: військового, який їхав з Дніпра, вигнали в тамбур через "поганий запах"

В Україні

Інцидент стався 11 листопада у вагоні поїзда Дніпро-Київ. 
Військовий Віктор Якименко був вимушений стояти сім годин у тамбурі.
Він повертався зі служби на Донеччині додому - до Києва, у відпустку.
В будущее В прошлое

Навигация